MKS - Forum marketingu
Reklama firmy budowlanej - w co zainwestować? - Wersja do druku

+- MKS - Forum marketingu (http://www.mks.com.pl)
+-- Dział: Marketing firmy (http://www.mks.com.pl/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Tworzenie wizerunku firmy (http://www.mks.com.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Reklama firmy budowlanej - w co zainwestować? (/showthread.php?tid=65)Reklama firmy budowlanej - w co zainwestować? - marioBroz - 09-07-2016

Witajcie,

jak już raz pisałem, niedawno zostałem właścicielem firmy budowlanej, w związku z tym zastanawiam się nad rodzajami reklamy, w jakie powinienem zainwestować. Dodam, że działam tylko lokalnie na terenie kilku powiatów.

Będę wdzięczny za pomoc


RE: Reklama firmy budowlanej - w co zainwestować? - SprzedawcaRoku - 09-07-2016

W przypadku Twojej firmy radzę zacząć od tablicy reklamowej (mniejsze możesz umieszczać na budynkach, które budujesz/remontujesz - oczywiście jeśli właściciele się zgodzą - zaproponuj im w zamian jakąś drobną usługę lub rabat), bilbordu, baneru w widocznym miejscu, warto też na siedzibie firmy zatroszczyć się o szyld.


RE: Reklama firmy budowlanej - w co zainwestować? - Beata_Adamczyk - 09-07-2016

Osobiście zastanowiłabym się również nad reklamą w lokalnej prasie. Dziennik czy czasopismo regionalne może być doskonałym medium dla Twojej reklamy.


RE: Reklama firmy budowlanej - w co zainwestować? - KamilBednarek - 09-07-2016

Moim zdaniem reklama outdoorowa to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, obejrzyj sobie jakie są rodzaje reklamy zewnętrznej - tablice reklamowe warszawa i zastanów się, którą z nich chcesz zastosować. Weź też pod uwagę gdzie potencjalnie będziesz umieszczał bilbordy, bo pamiętaj, że musi to być dobrze widoczne miejsce.