MKS - Forum marketingu
Content is king - Wersja do druku

+- MKS - Forum marketingu (http://www.mks.com.pl)
+-- Dział: Reklama internetowa (http://www.mks.com.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pozycjonowanie stron internetowych (http://www.mks.com.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Content is king (/showthread.php?tid=15)Content is king - Alicja Hudson - 08-04-2016

Coraz częściej można spotkać się ze stwierdzeniem, że zawartość tekstowa odgrywa obecnie w seo jedną z najważniejszych ról. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Gdzie warto dodawać teksty? Jak te optymalizować pod kątem wyszukiwarki? Jak Google ocenia treści, które nie są unikalne?


RE: Content is king - Wiktoria Zielinska - 08-04-2016

Myślę, że obcenie conten ogrywa ogromną rolę. Przede wszytkim musimy być on użyteczny dla odwiedzających stronę i tym głownie należy się kierować. Nie warto upychać na siłe słów kluczowych. Tekst musi przede wsytzkim merytoryczny


RE: Content is king - SeoMaster - 08-05-2016

Najważniejsza jest tak naprawdę unikalność tekstów. Tekst w żaden sposób nie może powielać się z innymi stronami w sieci. Należy zwracać uwagę zarówno na zewnętrzny duplicate content, jak i na wewnętrzny duplicate content (powielone treści w obrębie własnej strony internetowej pod różnymi adresami url).

Niestety powielone treści są prawdziwą zmorą sklepów internetowych. Właściciele masowo kopiują opisy ze stron producentów. Z jednej strony jest to zrozumiałe, bo jest to znaczna oszczędność czasu, z drugiej strony natomiast jest to przekreślenie skutecznego świadczenia obsługi SEO.