MKS - Forum marketingu

Pełna wersja: Oklejanie samochodów służbowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mogę Was zapytać, jakie jest Wasze zdanie na temat usługi oklejania szyb? Czy taka reklama na samochodzie służbowym faktycznie daje efekty i po jakim czasie?
Wiem, że z takiej oferty spokojnie możesz skorzystać w tym miejscu - oklejanie szyb samochodowych kraków. My oddawaliśmy tam do tuningu nasze auto dostawcze. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że taka mobilna reklama to dobry pomysł na zdobycie nowych klientów. Oryginalna grafika i widoczne dane adresowe - to podstawa!
Moim zdaniem teraz każda forma promocji jest dobra. A z tego, co się orientuję to chyba takie oklejanie nie jest znowu zbyt kosztowne. Tylko czy stopień przyciemnienia szyb jest jakoś regulowany przepisami?
Jasne, że przyciemnianie szyb jest legalne. Przepisy sugerują, że montaż foli jest dopuszczalny na szybach, które nie zasłaniają widoczności, czyli na tych za kierowcą. Poza tym świetnie redukują nagrzewanie pojazdu i redukują niebezpieczne odblaski słoneczne...
u mnie to się świetnie sprawdza, często odbieram telefony od klientów, którzy mówią, że spisali nr z samochodu jak stał na budowie Duży uśmiech