MKS - Forum marketingu

Pełna wersja: Rozleklamowanie firmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, niedawno otworzyłam własna piekarnię. Zastanawiam się jak najlepiej rozpocząć kampanie reklamowa takiej małej firmy? Proszę o pomoc jakiegoś specjalistę.
(09-26-2016, 01:04 PM)joannazabrze napisał(a): [ -> ]Witam, niedawno otworzyłam własna piekarnię. Zastanawiam się jak najlepiej rozpocząć kampanie reklamowa takiej małej firmy? Proszę o pomoc jakiegoś specjalistę.

Zależy na jakim rynku działasz. To taka osiedlowa piekarnia czy sprzedajesz produktu dla firm w postaci np cateringu? Na początek wydaje mi się, że najlepiej będzie pójść w coś prostego jak ulotki/bilboard. Może pozycjonowanie i zrobienie ładnej strony internetowej?
Czasami wystarczy postawić na klientów i ich dobrą obsługę. Wtedy sami sobie polecają między sobą firmę i biznes się kręci. Dobrze mieć jakiś fanpage. Mnie się bardzo podoba, że w mojej pierkarni panie mi zawsze dają pieknie zapakwoany chlebek. Takie opakowania możesz kupić np tu multipak.info/ofirmie.php?body=article&name=o-firmie&lang=pl
Po pierwsze to musisz się zastanowić co chcesz osiagnać i wyznaczyć sobie cele. Czy chesz aby Twoja firma była bardziej rozpoznawalna, czy chcesz mieć więcej klientów. Chcesz mieć stałych bywalców czy więcej nowych? Jak odpwiesz sobie na te pytania to i metodę promocji będzie łatwiej wybrać.