MKS - Forum marketingu

Pełna wersja: Reklama firmy budowlanej - w co zainwestować?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

jak już raz pisałem, niedawno zostałem właścicielem firmy budowlanej, w związku z tym zastanawiam się nad rodzajami reklamy, w jakie powinienem zainwestować. Dodam, że działam tylko lokalnie na terenie kilku powiatów.

Będę wdzięczny za pomoc
W przypadku Twojej firmy radzę zacząć od tablicy reklamowej (mniejsze możesz umieszczać na budynkach, które budujesz/remontujesz - oczywiście jeśli właściciele się zgodzą - zaproponuj im w zamian jakąś drobną usługę lub rabat), bilbordu, baneru w widocznym miejscu, warto też na siedzibie firmy zatroszczyć się o szyld.
Osobiście zastanowiłabym się również nad reklamą w lokalnej prasie. Dziennik czy czasopismo regionalne może być doskonałym medium dla Twojej reklamy.
Moim zdaniem reklama outdoorowa to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, obejrzyj sobie jakie są rodzaje reklamy zewnętrznej - tablice reklamowe warszawa i zastanów się, którą z nich chcesz zastosować. Weź też pod uwagę gdzie potencjalnie będziesz umieszczał bilbordy, bo pamiętaj, że musi to być dobrze widoczne miejsce.